חיבור בין המרחב הפיזי למרחב הווירטואלי - מחקר עיצוב

חישבוניה הינה כלי למידה היברידי לחיבור המרחב הוירטואלי עם המרחב המוחשי. החיבור יוצר מרחב למידה עשיר וחוויתי המגרה את הסקרנות של התלמיד.ה ומעודד אותם לחקור ולהתנסות.

תורת האינטליגנציות המרובות של הווארד גרדנר מניחה שלכל אדם יש אינטליגנציה חזקה שדרכה הוא לומד וחווה את העולם. החיבור של חשבוניה בין המגע המוחשי בשילוב מרחב וירטואלי מאפשר לילד ללמוד דרך האצבעות ומאפשרת להם להעצים את תחושת ההצלחה וההישג.


מציאות רבודה הינה טכנולוגיה בשלבי פיתוח כשכל ענקיות הטכנולוגיה משקיעות סכומי עתק במרוץ לפיצוח ופיתוח הדור הבא של 'הטלפון החכם'. מתי זה יקרה? יותר מהר ממה שכולם חושבים וגם יותר לאט מהצפי של האופטימיים שבחבורה.

האם זאת תהיה עדשת מגע על הרשתית שתציג לנו את התוכן הדיגיטלי הרלוונטי או משקפיים אופנתיות עם הלוגו של התפוח? לכולם ברור שהראשונה שתכבוש את השוק תקבל גישה מטורפת למידע שהמשתמשים יעבירו לה בחפץ לב.
חשוב לזכור שיחד עם התקדמות הפיתוח הטכנולוגי נדרש לפתח תוכן מותאם שיעודד ויזמין את המשתמשים להמשיך להשתמש מעבר להייפ האופנתי.
וזה המקום שאנחנו שואפים אליו באינסומניה.

החיבור בין המרחב הפיזי (העולם) לבין המרחב הדיגיטלי (וירטואלי) מרתק אותנו בסטודיו.
מציאות רבודה על כל גווניה הינה מרחב יצירה היברידי ייחודי שנמצא בחיתוליו ובמיוחד בתחום פיתוח תוכן ועיצוב חווית משתמש איכותית.